Nail'ART


Zdravím slečny. Už tu dlouho nebyl žadný Nail'Art tak Vám ho přináším. Než jsem vykutila co já vlastně na ty nehtíky chci a co se mi fakt bude líbit, jsem si ty nehty lakovala a odlakovávala snad 5x a jooo já přeci jen po pár zkouškách dosáhla svého úspěchu a uznala jsem, že tento nehtíkový design je fajn! I mamka mi ho pochválila se slovy, že si myslela že mám gelové nehty! CHA-CHA ... Modrá je dobrá a mě se prostě líbí! 

Nejprve jsem si nehty nalakovala bezbarvým lakem od Gabriella Salvete, který je k tomu všemu rychleschnoucí - což je pravda pravdoucí! A poté jsem nanášela třpytky... Po téhle práci, která mi dala zabrat abych to neměla rozpatlané všude, jsem asi 3x znovu přetřela bezbarvým lakem abych třpytky nepoztrácela :)) ... No a výsledek? Já jsem s tím spokojená :)


Líbí se Vám tato variance? Jakou barvu máte nejraději na nehtech? :) A jakou naopak by jste si nikdy nedaly?6 komentářů

 1. Barvička třpytek je to moc hezká, takovou mám ráda, ale dala bych je raději na celé nehty.. jednou jsem tak měla růžové a měly hrozně velký úspěch! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ako píšeš na celých nechtoch by to viac vyniklo ale ako ani takto to nieje zlé ;)

   Vymazat
 2. Měla jsem růžové na celé nehty to vypadalo fajn! Ale tenhle pudřík jsem měla i v bílé... a po namočení to vypadalo jakoby mi na nehtíkách zaschla mouka :D.

  OdpovědětVymazat
 3. To vypadá tak úžasně, třpytivě a vesmírně! ;-)

  OdpovědětVymazat
 4. Vyzerá to krásne!:O :)
  xo Jajka

  OdpovědětVymazat
 5. Pěkné :) miluji třpytky, akorát mě štve, že když je mám v kelímku tak je pak mám po celém stole, jsem prostě šikovná :D

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše komentáře! ♥