ESPRIT

Jak už každý z nás moc dobře ví, existuje několik online-shopu. Mezi moje oblíbené obchody patří ESPRIT, ale jelikož nejsem z Prahy a nechce se mi tam dojíždět pokaždé, když se mi něco líbí, otevřu si stránku ESPRIT ONLINE SHOP a zábava může začít. Tyto webovky jsou až dost přehledné a vyzná se v nich úplný začátečník.
Esprit má velmi zajímavé logo, které je staženo z oficiálních stránek a pokud třeba někdo neví co tenhle obchod/eshop nabízí, nechť čte dál... Najdete zde veliké množství jak dětského/dámského/pánského oblečení a také nesmím zapomenout podotknout kategorii HOME, kde mají naprosto úžasné věci pro Váš domov! Takže nejen že se můžete obléknout do stylového, ale také vyzdobíte svůj dům stylově právě díky těmto možnostem a nádherného zboží. 
Ale pozor! Není to tak, že by jste si koupily nějaký nábytek či elektroniku. Nachází se zde pouze doplňky (župany, polštářky, závěsy, tapety, deky atd.) A tedy já upřímně bych si vybrala, ale raději zůstávám u toho oblečení.

Co se týče OBLEČENÍ! Najdete tu príma kousky a samozřejmě tu nechybí ani doplňky, spodní prádlo, obuv a co je tedy vážně super, tak to, že tu mají módu i pro těhotné ženy(takže můžete doporučit svým těhotným kamarádkám). Co takhle vím, (né z mých zkušeností :D) je dost těžké sehnat na těhotnou ženu kalhoty, či nějakou tu bundu a právě tu v ESPRITU máte skvělou možnost uspět. To byl jen takový poznatek :)
Co bych řekla o možnost oblékání pro nás mladé, tak tu máme velikou nabídku všeho! 
Řekla bych, že dost originální je stálá nabídka obuvi a i když zatím nevlastním žádný pár o kvalitě nepochybuji.
http://www.esprit.cz/eny-novinky/doplnky

Pokud někdo koukáte na web a říkáte si "za takovouhle cenu bych to nikdy nekoupila" určitě Vám to nevyvracím, ale je už pouze individuální zda si to koupíte a nebo počkáte na slevy. Mimochodem co se týče slev tak ty tu jsou většinou pořád. Momentálně jsou zde slevy na zimní kolekci, ale jelikož zima stále trvá, tak je to, si myslím pro Vás super příležitost jak ulovit super-originální kousek. No, posuďte sami.
Také určitě nezapomeňte nahlédnout do novinek! NOVINKY ESPRIT. A zaslání balíčku ve výši 29KČ?! No, už nevím, jak by tohle mohlo být lepší :)

NAKUPUJETE V ESPRIT?

PREFERUJETE OBCHOD ČI ONLINE SHOP?

9 komentářů

Děkuji za Vaše komentáře! ♥