BACKPACKS

Taky vzpomínáte na ty dny na základní škole a  na naše rozkošné baťůžky s motivy našich oblíbených postav? To už máme asi všichni za sebou od té doby co jsme "batohy" do školy vyměnily za kabelky. Tedy alespoň, takto je to u mě. Ze zdravotního hlediska to asi není příliš dobré, ani když se nosí tašky na jedno rameno, ale co v dnešní době je zdravé že?                                                          
Jako každý druhý, mám teď momentálně prázdniny, úspěšně odmaturováno, přijímačky za mnou... Teď jen v nervech čekám na výsledky. Mé myšlenky jsou velice rozházené a mezi mými myšlenkami je i to, jaký "styl" či jak se budu oblékat, jak nosit učení na vysoké škole! Dlouho dlouho uvažuji nad OBAG, nachází se i v mém wishlistu, ale nejsem si s ní pořád stopro jistá. Co mě dále zaujalo jsou tyto krásné, stylové batůžky! Vypadají nádherně a když se krásně zkombinují může vzniknout i dost pěkný outfit pro vysokoškolačku?! Nooo uvidíme...
Sice jsou už prázdniny, ale v čem rádi nosíte učení do školy? :)

1 komentář

  1. Určite by si si taký batoh mala zaobstarať ;) Ja som do školy minulý rok nosila kabelku, ale moje plecia to skrátka nevydržali, takže som siahla zase po starom dobrom batohu :)

    www.beautiful-savage.blogspot.sk

    OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše komentáře! ♥