FIND YOURSELF

Je ráno a moje rituály mohou začít, půl hodina v koupelně s finálním probuzením v hrstce studené vody, ranní snídaně v podobě omelety ze dvou vajíček se zeleninou, poslední dobou nesnídám nic jiného, (ach, mě tak chybí ty jogurty s granulou) prý je to zdravé...a říká se tomu nízkosacharidová dieta...možná né až tak nízkosacharidová, když si ve 22hod. objednáte z Dámejídlo.cz pizzu a celou jí zdlábnete. Ale jakžtakž se to snažím dodržovat, možná i zbytečně. Krutá odvykačka od cukru. To, že trávím skoro denně xxx hodin ve fitku, snažím se být fit a svým klientkám být vzorem. Nikdy jsem nejela takovýhle progres, fakt ne, tak doufám, že v létě v plávkách budu vypadat alespoň trochu jako miss, ačkoliv se možná ani do nich nedostanu, protože léto chci strávit v Brightonu, takže předpokládám, že celý rok budu vypadat jak sýr, i když možná se dokopu do nějakého solárka, ale hlavně ne do těch, kde funguje nástřik, abych nedopadla jako Ross z přátel. 

Tenhle post bude trochu z cesty mého blogu, ale mám jakousi potřebu to zde vypsat. Už podle názvu FIND YOURSELF, myslím, že je to problém každého z nás....Najít sám sebe, najít to co nás opravdu baví, chodit do práce s úsměvem a odházet také s úsměvem domů, nebýt z toho psychicky ani fyzicky znaven...I když možná, ta fyzická únava nás může někdy zkolit. Psychika je ale pro naše tělo a mysl velmi důležitá. A proto si myslím, lidi...dělejte opravdu jen to co Vás baví. Neohlížejte se za tím, že Vaši vrstevníci mají už tohle a tohle a vy furt ne ... nesnažte se za každou cenu studovat něco, co nikdy v životě nevyužijete. Nebuďte na nervy z toho, že Vám utíkají léta, nikdy na nic není pozdě. Primárně důležitá věc, je uvědomit si svých chyb, zbytečných věcí co děláte každý den, věcí, ze kterých se trápíte. Buďte tam, kde se cítíte dobře. A nezapomeňte, i chyby které v životě děláme jsou pro nás důležité, hlavně, když se z nich PONAUČÍME.


♡ BUĎME POZITIVNÍ i ve špatných věcech vždy hledej něco dobrého!
♡HORMON ŠTĚSTÍ, mluvím o vitaminu D, hraje roli při produkci serotoninu, což je hormon, který vytváří v našem mozku pozitivní pocity.
♡ SPORTUJ! Ani nevíte jaký je tohle relax, udělat něco pro své tělo a zároveň zrelaxujete mysl a dostanete ze sebe pryč ten nahromaděný stres!
KAŽDÝ JSME JEDINEČNÝ, KAŽDÝ JSME KRÁSNÝ, proto by jsme na sobě neměli hledat nedokonalosti. Uvědomte si, jak naše tělo pracuje, je to ten nejlepší stroj a jen my samy ho můžeme zdokonalovat.
VŽDY SI STŮJ ZA SVÝM NÁZOREM A NENECH SE NIKÝM ANI NIČÍM OVLIVNIT.
♡ USMÍVEJ SE A BUĎ NA SEBE HRDÝ! 
♡LOVE YOURSELF
...přeji krásný den

2 komentáře

  1. Lovely post dear! Have a great week! xx

    OdpovědětVymazat
  2. pekný článok :) ja by som sa bez tých cukrov pomiatla, ale tebe držím palce, nech vytrváš ;) a leto v Brightone... to musí byť sen!

    Sabi z blogu Beautiful savage

    OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše komentáře! ♥